Özel Çekmeköy Tıp Merkezi

“Kurumsal kimliğimizi daha da geliştirip uluslar arası standartlarda hastane bazında sağlık hizmeti vermek.””Sağlık sektöründe bilimsel şartlarda en iyi hizmeti vermek.”
Özel Çekmeköy Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Çekmeköy Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hamidiye Mh Şahinbey Cd. No:91, 34782, Çekmeköy, İstanbul
Telefon Tel:0216 642 02 04
Fax Fax:0216 642 02 07
E-Mail E-Mail:danisma@cekmekoytip.com
Özel Çekmeköy Tıp Merkezi Nerede
Özel Çekmeköy Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Çekmeköy Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çekmeköy Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çekmeköy Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çekmeköy Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Diyet ve Beslenme, Genel Cerrahi Kliniği, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Estetik Uygulamalar, Diş Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Psikoloji, Ortopedi, Radyoloji, Üroloji, Cildiye, Laboratuvar, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Spor Merkezi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ( Psikiyatri)
Özel Çekmeköy Tıp Merkezi Doktorları
Özel Çekmeköy Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -