Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi

Merkezlerimiz , güvenilir ve bilimsel tedavi ve bakım hizmetlerini çağdaş standartlarda hastaların hizmetine sunmak vizyonu ile 2010 yılında Fizik Tedavi Merkezi olarak kurulmuştur.Merkezlerimiz, modern tıbbın gerektirdiği tüm teknolojik alt yapı, modern tedavi yaklaşımı, güven, güleryüz ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş profesyonel ekibi ile bölgenin hızla büyümekte olan hastanesi olma özelliğine sahiptir. Merkezlerimiz, İstanbul’da Ümraniye, Başakşehir, Üsküdar ve Bağcılar olmak üzere 4 gelişmiş ve son teknoloji cihazlar ile dontalışmış merkezle hastalarına hizmet vermektedir.
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yukarı dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad. No:233 Ümraniye / İstanbul
Telefon Tel:0216 364 17 17
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@umraniye.aktiftipmerkezleri.com
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi Nerede
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Acil
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezi Doktorları
Özel Ümraniye Aktif Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -