Özel Etik Life Tıp Merkezi

Kendi alanında profesyonel kadroları ve tüm gerekli teknolojik cihazlar ile donatılmış, tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmetleri uygulamalarında etik değerlerden ödün vermeden, toplumun tüm kesimlerine kaliteli ve ekonomik şartlarla sağlık hizmeti sunmak.Bölgemizin sağlık sorunlarının çözümlenmesinde “Kaliteli ve Etik Sağlık Hizmeti“ ile ilk akla gelen referans sağlık kuruluşu olmak.
Özel Etik Life Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Etik Life Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Saadetdere Mahallesi Doğan Araslı Bulvarı 4. Sokak No: 1 Esenyurt / İSTANBUL
Telefon Tel:(0 212) 620 0 620
Fax Fax:(0 212) 423 06 45
E-Mail E-Mail:info@etiklife.com
Özel Etik Life Tıp Merkezi Nerede
Özel Etik Life Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Etik Life Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Etik Life Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Etik Life Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Etik Life Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz Hastalıkları, Nöroloji, Cildiye Dermatoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Diş Ünitesi, Beslenme ve Diyet, Medikal Estetik, Tanı Üniteleri
Özel Etik Life Tıp Merkezi Doktorları
Özel Etik Life Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -