Özel Avcılar Hospital

Hastanemizde, kendi alanında uzman profesyonel kadrolar ile, son teknolojik cihaz ve alt yapı donanımıyla, etik değerlere bağlı, uluslararası kalite standartlarındaki hizmet kalitesini, ekonomik koşullarda toplumun geniş bir kesimine sunmak. Etik değerlere önem veren tıbbi kadromuz ve yetkin çalışanlarımız ile uluslararası kalite standartlarında sunduğumuz, sağlık hizmetini sürekli geliştirerek, sağlık sektöründe saygın referans gösterilen, ve herkes tarafından tercih edilen bir sağlık kurumu olmaktır.
Özel Avcılar Hospital Hakkında İçerikler
Özel Avcılar Hospital İletişim Bilgileri
Adres Adres:Üniversite Mh. Uran Cd. No:10 Avcılar – İSTANBUL
Telefon Tel:444 2 999
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:sizidinliyoruz@avcilarhospital.com
Özel Avcılar Hospital Nerede
Özel Avcılar Hospital Randevu Alma
Özel Avcılar Hospitalnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avcılar Hospital Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avcılar Hospitalnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avcılar Hospital Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis / Ambulans, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathane, Dahili Birimler, İmplantoloji, Ortodonti, Anestezi ve Reanimasyon, Estetik Diş Hekimliği, Pedodonti (Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı), Gastroentereloji, Dahiliye (İç Hastalıkları), Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Endodonti, Dermatoloji, Endokrinoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, İnfeksiyon Hastalıkları, Kardiyoloji, Anjiyografi, Diyaliz Ünitesi, Göz Hastalıkları, Nöropsikiyatri, Nöroloji, Çocuk Nöroloji, Çocuk Psikiyatri, Psikiyatri, Psikoloji, Tanı ve Görüntüleme, Biyokimya Laboratuvarı, Patoloji Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Radyoloji, Yoğun Bakım Üniteleri, Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Cerrahi Birimler, Beyin ve Sinir Cerrahi, Genel Cerrahi, Diyabet Cerrahisi, Obezite ve Metabolik Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Çocuk Sağlığı Merkezi), Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları (Pediatri), Çocuk Cerrahi, Çocuk Endokrinoloji, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nöroloji, Çocuk Psikoloji, Neonatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Sağlıklı Yaşam ve Güzellik, Akupunktur, Beslenme ve Diyet, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Saç Ekimi, Uyku Laboratuvarı, Havacılık Tıp Merkezi
Özel Avcılar Hospital Doktorları
Özel Avcılar Hospitalnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -