Özel Düzey Göz Tıp Merkezi

Düzey Göz Merkezi olarak amacımız; tecrübeli ve uzman kadromuzla, bilgili, güler yüzlü ve özveriyle çalışan ekibimizle, modern teşhis ve tedavide sürekli gelişimi ve devamlılığı sağlayarak, hizmetin her aşamasında hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği temiz ve huzurlu bir ortamda, koşulsuz hasta memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Toplumsal sorumluluğun getirdiği bilinçle sağlık hizmetinde; hasta memnuniyetini temel prensip edinerek; Bilime dayalı ve kaliteli sağlık hizmetinde fark yaratmak Modern donanıma sahip olmak Bilgili, becerili ve deneyimli bir kadro oluşturmak Sürekli kendimizi yenilemek ve gelişimde sınır tanımamak Personel memnuniyeti sağlayarak, çalışmak istenen bir hastane olmak Güvenilir, saygın ve öncü bir kuruluş olarak adından söz ettiren bir marka olmaktır.

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Düzey Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:E-5 Yanyol Üzeri Cihangir Mah. Suluyu Sok. No:2 AVCILAR/İSTANBUL  
Telefon Tel:(0212) 422 48 48
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:duzey@duzeygoz.com.tr

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Düzey Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Düzey Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
GENEL GÖZ MUAYENESİ, KATARAKT, LAZER VE GÖZ İÇİ LENS, GLOKOM, ÇOCUK GÖZ SAĞLIĞI, GÖZ TEMBELLİĞİ, ŞAŞILIK, DİYABET VE GÖZ MUAYENESİ, KONTAKT LENS, GÖZ ESTETİĞİ
Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Düzey Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -