Özel Asya Göz Tıp Merkezi

Asya Göz Hastalıkları Merkezi 29 Mayıs 2008’de faaliyete başlamıştır. Asya Göz Hastalıkları Merkezi faaliyete geçişinin ardından geçen kısa sürede başta İstanbul ve Türkiye olmak üzere Almanya, İsviçre, Fransa gibi gelişmiş batı ülkelerinden bununla birlikte tüm ortadoğu ve diğer Dünya ülkelerinden hasta kabul eden bir merkez haline gelmiştir. 22 Ocak 2013 tarihinden itibaren Özel Asya Göz Tıp Merkezi ünvanı ile faaliyetine devam etmektedir. Göz hastalıkları uzmanlarımız uzun yıllardır göz hastalıklarının gerek klinik uygulamaları gerekse bilimsel gelişiminin içinde bulunmuşlar ve etkin ulusal ve uluslararası katkılarda bulunmaktadırlar. Asya Göz Tıp Merkezi’nde kullanılan ölçüm ve tedavi cihazlarının tamamı alanında en üstün özellikleri taşımaktadır. Katarakt tedavisinde üstün Fako yöntemi ve kullanılan kaliteli mercekler, Göz bozukluklarında (miyop hipermetrop astigmat )uygulanan Lazer tedavileri, Glokom tedavisinde Lazer (SLT) yöntemi, Keratokonus tedavisinde CCL ve Lens uygulamaları, Diabete bağlı retina hastalıkları tedavileri, Sarı nokta (maküla) tedavileri başta olmak üzere tüm muayene, ileri tetkik ve tedaviler aynı çatı altında yapılmaktadır.
Özel Asya Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Asya Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cihangir Mah. E5 Yanyol Cad. (Londra Asfaltı) No:237/1 34310 Avcılar, İSTANBUL
Telefon Tel:0 (212) 593 97 00 – +90 (212) 593 94 40
Fax Fax:0 (212) 593 33 66
E-Mail E-Mail:info@asyagoz.com.tr
Özel Asya Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Asya Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Asya Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Asya Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Asya Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Asya Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Retina Hakkında, Blefarospazm – Göz kapağı kasılmaları, Bebeklerde Göz Sulanması, Ptozis (Göz Kapağı Düşmesi), Diabetik Retinopati (Şeker hastalığına bağlı Göz hastalığı), Bebek ve Çocuklarda Katarakt, Yakın Görememe (Presbiopia), Erken Yenidoğan Retinopatisi (ROP), Retina Dekolmanı (Retina Yırtılması – Göz Arkası Yırtığı), Retinitis Pigmentoza (tavuk karası), Zona (göz çevresi zonası), Şaşılık, Sulanma (göz sulanması-epifora), Üveit, Kırışıklıklar (Kaz ayağı-Göz çevresi kırışıklıkları), Optik Nörit (Görme Siniri İltahabı), Nistagmus, Miyopi (Uzak Görememe), Melanom, Makula Dejeneresansı, Keratokonus, İskemik Optik Nöropati, Graves Hastalığı (Guatr’a bağlı Göz hastalığı ), Çift Görme (Diplopi), Bilgisayar Göz Rahatsızlıkları (Computer Vision Syndrome), Katarakt, Göz Kapaklarında Torbalanma – Blefaroşalazis, Ambliopi – Göz Tembelliği, Ambliopi-Göz Tembelliği, Miastenia Gravis, Migren, Maküla (Sarı Nokta) Deliği, Göz Yorgunluğu, Keratit (Saydam tabaka-Kornea iltahabı), Ağrı-Göz ağrısı, Hipermetropi, Kırmızı Göz-Göz kızarması, Uçuk, Göz uçuğu, (herpes), Göz Kuruluğu, Konjonktivit (Kırmızı Göz), Kirpikdibi İltahabı (Blefarit), Astigmatizma
Özel Asya Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Asya Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -