Özel Doğa Hospital Hastanesi

Tıbbi hizmetlerde, bakım hizmetlerinde ve hasta memnuniyetinde farklılığımızı ortaya koyan uygulamalar en önemli unsurumuzdur. Yarattığımız farklı, öncü ve çağdaş sağlık komplekslerimizle ve sunduğumuz hizmetlerle Türkiye’de model olmak.Etik değerlerden ödün vermeden, hasta haklarını ön planda tutarak, sağlığı geliştirmek ve tedavi hizmetlerini en üst kalitede, mükemmeliyetçilik bilinciyle ve eşit düzeyde halka arz etmektir.
Özel Doğa Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Doğa Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Akşemseddin Mah. Doğan Araslı Cad. No: 4 Esenyurt / İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 450 6565
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@dogahospital.com
Özel Doğa Hospital Hastanesi Nerede
Özel Doğa Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Doğa Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğa Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doğa Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğa Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Tıbbi Birimler, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Radyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Doktorlarımız, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beslenme ve Diyet, Kulak Burun Boğaz, Ağız ve Diş Sağlığı, Genel Cerrahi, Dahiliye / İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Epilasyon ve Bölgesel Zayıflama, Saç Ekimi
Özel Doğa Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Doğa Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -