Özel Esencan Hastanesi

Son gelişmelerin ve bilimsel verilerin ışığında hasta odaklı tedavi yaklaşımını benimsiyoruz. Tüm tanı ve tedavi yöntemlerini, tıbbi etik ilkelerinden taviz vermeden uyguluyor, uzman ve akademik hekim kadromuzla hastalarımıza çağdaş hastane ortamında hizmet veriyoruz.Dünya standartlarında çağdaş yenilikleri ve kaliteli sağlık hizmetlerini toplumun çoğunluğuna ulaştırmada öncülük eden kurum olmak vizyonumuzu oluşturan ilk unsurdur. Sunduğumuz sağlık hizmetleri ile yaşam kalitenizi yükseltmenin yanında hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamaya devam ederek Türkiye’de model oluşturmak ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmak vizyonumuzu zenginleştirmektedir.
Özel Esencan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Esencan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sistem Sağlık Tic. A.Ş. Bağlarçeşme mah. 19 Mayıs Bulvarı No:18 Esenyurt / İSTANBUL
Telefon Tel:444 0 212
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@esencanhastanesi.com.tr
Özel Esencan Hastanesi Nerede
Özel Esencan Hastanesi Randevu Alma
Özel Esencan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esencan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esencan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esencan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Ve Ambulans Hizmetleri, Ağız Ve Diş Sağlığı, Anestezi Ve Reanimasyon, Beslenme Ve Diyet, Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Erişkin (Dahili-Cerrahi) Yoğun Bakım, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Ve Boğaz Hastalıkları, Medikal Estetik Merkezi, Merkez Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Ve Klinik Mikrobiyoloji, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoloji, Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi
Özel Esencan Hastanesi Doktorları
Özel Esencan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -