Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezi

Hasta, çalışan ve tüm iş ortaklarının haklarını ön planda tutan; güvenilir, kendini sürekli geliştiren ve yenileyen; çağdaş ve modern, sunduğu hizmetlerde fark yaratan; kaliteli, nitelikli çalışanlarıyla güler yüzlü hizmet sunan; hasta odaklı ve altı merkezde, çeyrek asırdan beri, 150’den fazla çalışanı ile 1500’den fazla hastasına diyaliz tedavisi uygulayan; uzman, kuruluştur.Ülkemizde, ekibi, altyapısı ve sunduğu modern tedavi yöntemleriyle hastalarına uluslararası standartlarda diyaliz hizmeti veren, referans bir kuruluş olmaktır.

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yakuplu Mah., 65 Sok. No:10, 34524 Beylikdüzü/İstanbul  
Telefon (0212) 876 58 51
Fax
E-Mail istanbul.beylikduzu@kocdiyaliz.com.tr

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-HEMODİYALİZ

-EV HEMODİYALİZİ

-KATETER (CVC)

-FİSTÜL (ARTERİYOVENÖZ AVF)

-DİYET & BESLENME

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -