Özel Derman Tıp Merkezi

ÖZEL DERMAN TIP MERKEZİ 2007 tarihinde İzmir’de kurulmuş mültidisipliner yaklaşımda hizmet veren özel bir tıp merkezidir. Bünyesinde ÇOCUK HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ, NÖROLOJİ POLİKLİNİĞİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ, DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ, UYKU LABORATUVARI, gibi klinik dallarını barındıran ÖZEL DERMAN TIP MERKEZİ üniteleriyle kendisinden sıkça söz ettirmektedir. Sağlık hizmetini hem kaliteli, hem de deontolojik ilkelerce verme misyonunu yıllarca başarıyla üstlenmiş bir kurum olan ÖZEL DERMAN TIP MERKEZİ bir çok özel kurum ve kuruluşla sağlık hizmeti anlaşması yapmış olup, SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) mensuplarına da hizmet vermektedir. ACİL SERVİSİMİZ 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir. Hastalardan aldığı güç ile daha da büyümeyi hedefleyen Derman Ailesi, hastalarının güvenine layık olabilmek için çalışmalarına devam etmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir…

Özel Derman Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Derman Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 5453 Sokak No:24 ( Kartal Durağı Arkası ) Çamdibi Bornova / İZMİR  
Telefon

0(232) 435 0077

0(232) 435 2882

Fax
E-Mail info@dermantipmerkezi.com

Özel Derman Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Derman Tıp Merkezi Nerede
Özel Derman Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Derman Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Derman Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Derman Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Derman Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-ÇOCUK HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ

-NÖROLOJİ POLİKLİNİĞİ

-GÖĞÜS HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ

-DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ

-ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

-UYKU LABORATUVARI

-ACİL SERVİS

Özel Derman Tıp Merkezi Doktorları
Özel Derman Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -