Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi

Güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fizyomer uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü olmayi hedefleyen bir sağlık kuruluşudur. Ekibimiz; Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, konusunda deneyimli fizyoterapistler, tıbbi sekreter ve ulaşim sorumlularından oluşmaktadır. Fizyomer hafta içi ve cumartesi günleri sabah 08:30’dan aksam 19:00’a kadar hizmetinizdedir. Sosyal güvenlik kurumu (emekli sandığı, SSK Bağ-kur, askeri personel, memurlar ve 18 yaşaltı tüm hastalar) ile anlaşmamız vardır.
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeniyurt Mah. Denizli Cad. No:6/A (Bedesten Girişi, Bahçeşehir Koleji Karşısı)
Telefon Tel:0356 213 30 31
Fax Fax:0356 212 16 53
E-Mail E-Mail:info@fizyomertokat.com
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Nerede
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi, Rehabilitasyon, ESWT Tedavisi, Ozon Tedavisi, PRP (CGF) Tedavisi, NöralTerapi, Hacamat – Kupa Tedavisi, Duyu Bütünleme Tedavisi, Aquaterapi, Havuzda Rehabilitasyon, Yüzme, Spor Salonu
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Doktorları
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -