Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi

Güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fizyomer uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü olmayi hedefleyen bir sağlık kuruluşudur. Ekibimiz; Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, konusunda deneyimli fizyoterapistler, tıbbi sekreter ve ulaşim sorumlularından oluşmaktadır. Fizyomer hafta içi ve cumartesi günleri sabah 08:30’dan aksam 19:00’a kadar hizmetinizdedir. Sosyal güvenlik kurumu (emekli sandığı, SSK Bağ-kur, askeri personel, memurlar ve 18 yaşaltı tüm hastalar) ile anlaşmamız vardır.

Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yeniyurt Mah. Denizli Cad. No:6/A (Bedesten Girişi, Bahçeşehir Koleji Karşısı)
Telefon 0356 213 30 31
Fax 0356 212 16 53
E-Mail info@fizyomertokat.com

Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Nerede
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi

-Rehabilitasyon

-ESWT Tedavisi

-Ozon Tedavisi

-PRP (CGF) Tedavisi

-NöralTerapi

-Hacamat – Kupa Tedavisi

-Duyu Bütünleme Tedavisi

-Aquaterapi

-Havuzda Rehabilitasyon,

-Yüzme

-Spor Salonu

Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Doktorları
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -