Özel Amerikan Hastanesi

Güncel tıbbi yaklaşımları etik ve güvenilir bir ortamda sunmaktır.Akademik değerlere önem veren tıbbi kadromuz ve yetkin çalışanlarımız ile vermekte olduğumuz nitelikli sağlık hizmetini sürekli geliştirerek sağlık sektöründeki saygınlığımızı sürdürmektir.
Özel Amerikan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Amerikan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Güzelbahçe Sok. No.: 20, 34365, Nişantaşı, İstanbul, Türkiye
Telefon Tel:444 3 777
Fax Fax:0 (212) 311 21 90
E-Mail E-Mail:info@amerikanhastanesi.org
Özel Amerikan Hastanesi Nerede
Özel Amerikan Hastanesi Randevu Alma
Özel Amerikan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Amerikan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Amerikan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Amerikan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Aile Hekimliği, Alerji ve İmmünoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Damar Cerrahisi, Dermatoloji (Deri Hastalıkları), Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma, Enfeksiyon Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Fonksiyonel Tıp, Gastroenteroloji ve Hepatoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları (Oftalmoloji), Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi, Medikal Onkoloji, Nefroloji, Nöroloji, Nöroşirürji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji (Tıbbi Görüntüleme), Romatoloji, Üroloji
Özel Amerikan Hastanesi Doktorları
Özel Amerikan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -