Özel Uğur Diyaliz Merkezi

Modern tıbba uyum sağlar nitelikteki ekipman ve uzman kadromuzla, hemodiyaliz tedavi ve takibini yaparak hastalarımızın her türlü memnuniyetini karşılamayı hedeflemekteyiz.Hastalarımıza her alanda, gelişmelere uyarlanmış, teknolojik yenilikler doğrultusunda bir tedavi sunmanın yanı sıra; tüm insani değerlere saygılı hoşgörülü ve hiçbir etnik ayrım gözetmeksizin nitelikli hizmet sunmaktır.

Özel Uğur Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Uğur Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Doğu Mh., E 5 Yan Yol Cad. No:20, Pendik / İSTANBUL  
Telefon 0(216) 491 68 08
Fax
E-Mail info@ugurdiyaliz.com.tr

Özel Uğur Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Uğur Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Uğur Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Uğur Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Uğur Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Uğur Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Uğur Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Diyetisyen Hizmetleri

-Sevis Hizmetleri

-Laboratuvar Merkezleri

-Anlaşmalı Kurumlar

Özel Uğur Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Uğur Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -