Özel Gazi Hastanesi

En doğru, güncel ve kanıta dayalı tanı ve tedavi imkânlarını, hasta haklarını gözeterek sunmak, Sunduğumuz tanı ve tedavi hizmetlerinde en son teknolojiyi takip edip, uygun olanı sistemimize adapte etmek, Hastanemize başvuran kişileri doğru tanı ve tedavi ünitelerine yönlendirerek gereksiz zaman ve maddi kayıplardan korumak, Çalışan ve hasta güvenliği için; tıbbi ve diğer personelin gerçekleştirdikleri faaliyetleri sürekli izleyerek, gerekli iyileştirmeler yapmak, eğitimlerle desteklemek, Güvenli tesisat, ekipman, tıbbi bakım malzemeleri satın alarak, var olanların takibini yaparak, güvenli bir hizmet ortamı sağlamak, Hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetini ölçüp, onların beklentilerine göre gerekli düzenlemeleri yapmak, Verdiğimiz hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesini ve ölçülebilir şekilde geliştirilmesini sağlamaktır.
Özel Gazi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gazi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yunus Emre Mah. İsmetpaşa Cad. No:27 Sultangazi / İSTANBUL
Telefon Tel:0 (212) 650 18 19
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@gazihastanesi.com.tr
Özel Gazi Hastanesi Nerede
Özel Gazi Hastanesi Randevu Alma
Özel Gazi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gazi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gazi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gazi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Göz Hastalıkları, Üroloji, Radyoloji, Anestezi ve Yoğun Bakım, Biyokimya ve Mikrobiyoloji, Diş Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Cildiye
Özel Gazi Hastanesi Doktorları
Özel Gazi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -