Özel Çukurova Göz Hastanesi

Çukurova Göz Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur..VİZYONUMUZ:Sağlık hizmetinde; güveni ,saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kaliteli ve güvenilir, yurt içinden ve yurtdışından gelen tüm hastaların sağlık hizmetini en ekonomik şekilde sunmayı hedeflemektedir.
Özel Çukurova Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Çukurova Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Baraj Mahallesi 68025. Sokak No:15 Seyhan/ADANA (Askeri Hastane Karşısı)
Telefon Tel: 0 (322) 225 94 94
Fax Fax:0 (322) 225 93 60
E-Mail E-Mail:info@cukurovagoz.com.tr
Özel Çukurova Göz Hastanesi Nerede
Özel Çukurova Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Çukurova Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çukurova Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çukurova Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çukurova Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Akıllı Lens, No Touch Lazer, Kırılma Unsurları, Görme Bozuklukları, Göz Testleri, Astigmat, Hipermetrop, Miyop, Makula Dejenerasyonu, Retina, Glokom Çeşitleri, Glokom, Konjonktivit, Keratokonus, Çocuk Göz Sağlığı, Presbiyopi, Şaşılık, Renk Körlüğü, Kornea, Göz Estetiği, Göz Tembelliği, Katarakt, Excimer Laser, Trifokal, Kontakt Lensler
Özel Çukurova Göz Hastanesi Doktorları
Özel Çukurova Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -