Özel Adana Metro Hastanesi

Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinde ” Güven, Saygınlık ve Hasta Memnuniyeti ” adıyla özdeşleştirmiş, sağlam kurumsal kimliği ve tıbbi başarıyla öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olmakdır.Ahlaki değerlerden ödün vermeden, hasta haklarını gözeterek, hastaların ihtiyaç, istek ve beklentilerini “kesintisiz ve güvenilir bir şekilde, çağdaş standartlara uygun olarak” karşılayan bir kuruluş olmaktır.
Özel Adana Metro Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Adana Metro Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:15 Seyhan/Adana
Telefon Tel:0 (322) 456 19-00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@metrohastanesi.com
Özel Adana Metro Hastanesi Nerede
Özel Adana Metro Hastanesi Randevu Alma
Özel Adana Metro Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adana Metro Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Adana Metro Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adana Metro Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Cerrahisi, Dermatoloji (Cildiye), Diyet ve Beslenme, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları(Uyku Laboratuvarı), Gastroentereloji, Girişimsel Radyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Mikrobiyoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Tüp Bebek Merkezi, Üroloji
Özel Adana Metro Hastanesi Doktorları
Özel Adana Metro Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -