Özel Adana Maya Göz Merkezi

Göz saglığı ve hastalıkları konusunda, çağın gelişen teknolojilerini bünyesinde bulundurarak, güncel gelişmeleri ve teknolojileri takip etmek; göz hastalıkları ve tedavisin de ön sıralarda olmak.Hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, konusunda deneyimli, ekip ruhu içerisinde çalışan uzman doktor ve sağlık personelinin bilgi ve becerileri ile en iyi hizmet sunmak. Teknoloji ile kişiye özel hizmet anlayışını buluşturarak hastalarımıza en iyi hizmeti vermektir.
Özel Adana Maya Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Adana Maya Göz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sümer Mah. 69023 Sk. No: 2/A Seyhan/ADANA
Telefon Tel:0322 227 72 72
Fax Fax:0322 227 73 32
E-Mail E-Mail:…
Özel Adana Maya Göz Merkezi Nerede
Özel Adana Maya Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Adana Maya Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adana Maya Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Adana Maya Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adana Maya Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Genel Göz Muayenesi, Glokom Tedavisi, Trifokal Lensler, Excimer Lazer Tedavisi, Diyabetik Retinopati, Göz Tembelliği Tedavisi, Oküloplastik Cerrahi, Retina Tedavisi, Şaşılık Tedavisi, Az Görenlere Yardım (Teleskopik Gözlük,LVA), Göz Tedavi Üniteleri, Genel Göz Muayenesi, Excimer Lazer Tedavisi, Refraktif Cerrahi, Katarakt Tedavileri, Keratokonus Tedavileri, Glokom Tedavileri, Göz Estetiği (Oküloplasti), Üveit Tedavileri, Şaşılık Tedavileri, Retina Hastalıkları Tedavisi, Teleskopik Gözlük Tedavisi, Göz Tembelliği Tedavisi, Kontakt Lens Tedavisi, Yakın Gözlük Tedavileri, Görme Alanı, Fundus Floresein Anjiografi, OCT, Endotel Sayımı, Kornea Topografisi, Optik Sinir Başı Analizi, Pakimetri, Kuru Göz Testleri, Göz Ultrasonografisi, Biometri, Göz Tonometrisi, Ön Segment OCT, Gonyoskopi, Keratometri, Oftalmoskopi, Otorefraktometri
Özel Adana Maya Göz Merkezi Doktorları
Özel Adana Maya Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -