Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi

Akdeniz Lazer Göz Merkezi Nisan 1997 de 35 göz hekiminin eşit ortaklığı ile kuruldu. (İskendurun,Ceyhan,Adana,Mersin’deki göz doktorları) Amaç gözlükten kurtulmak isteyen hastalarımıza “Excimer Lazer” uygulayarak gözlükten kurtulmak idi.Merkezimizde 1997’de Amerikan Sağlık Örgüt (FDA) nın onay verdiği makina ve yöntemle Excimer lazer uygulanmaya başlandı.2005 de “Wavefornt” teknolojisi uygulanmak üzere ikinci Excimer cihazımızı getirdik. Ve “Wavefornt” a uygun gözlere bu teknolojiyi uygulamaktayız. -2006 ‘den beri keratokonuslu hastalara İntra Corneal Ring Segment(ICRS) uygulaması yapmaktayız. -Ayrıca Keratokonus tedavisinde 2010 yılından beri Crosslinking uygulaması yapmaktayız. Her iki tedavide Topikal anestezi (damla anestezi ile) ile, yapılmakta olup, göz kapama uygulanmaz.Yani hasta gözleri açık gelir,açık olarak gider. Excimer lazer vaka sayımız 23500 ün üzerindedir. SGK ile (muayne için) anlaşmamız vardır.

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Sümer Mah. 69164 Sk. No:3 Seyhan/ADANA  
Telefon Tel: 0322 454 38 38 – 0322 459 51 03
Fax Fax:0322 458 45 45
E-Mail E-Mail:…

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Nerede
Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Doktorları
Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -