Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi

Ülkenin sağlık gereksinimlerini, etik ilkelerden asla ödün vermeden çağdaş tıp biliminin gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatılmış uzman kadromuz ile tüm kaynakları etkin kullanarak, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, bilimsel temele dayalı, güvenilir, güler yüzlü, yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır.Güveni, saygınlığı ve hasta mahremiyetini temel ilke edinmiş, bu doğrultuda tüm çalışanları ile takım olarak çalışan, kurumsal kimliği ile öne çıkan, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştirip dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olmayı sürdürmek.
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Hakkında İçerikler
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:GAZİPAŞA MAHALLESİ BARAJ CADDESİ NO:7 SEYHAN / ADANA
Telefon Tel:0 322 458 68 68
Fax Fax:0 322 459 26 22
E-Mail E-Mail:adanabaskent@baskent.edu.tr
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Nerede
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Randevu Alma
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Deri ve Zührevi Hastalıkları (Dermatoloji), Göz Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metobolizma Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Diyetisyen, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Doktorları
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -