Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezi

Özel Fizyorad Fizik Tedavi Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak 2013 yılının Eylül ayından beri hizmet vermekte olduğumuz Sevil Kaynak İlkokulu yanı (Milli Eğitim Arkası) adresimizden, 2015 yılı Ağustos ayında hastalarımız için özel tasarladığımız modern ve donanımlı, Sırakapılar Mah. 491 sok.(Eski Erpa yanı) adresindeki yeni binamıza taşınmış bulunmaktayız. Yaklaşık 1000 m2’lik binamızda Elektro Terapi, Rehabilitasyon ve Çocuk Rehabilitasyon olarak özel katlar halinde, alanında uzman Doktoru, konusunda deneyimli Fizyoterapistler, Tıbbi Sekreter ve Tecrübeli Hemşire Teknikerlerimiz ile Poliklinik Tedavi, Tüm Laboratuvar Tetkikleri, tüm radyolojik tetkikleri (MR, röntgen, kemik dansitometri, tomografi, ultrason vs.) ve medikal masaj hizmeti vermekteyiz. Merkezimize gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca, değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlanmaktadır. Planlanan tedavi merkezimizde bulunan modern fizik tedavi cihazlarıyla ve deneyimle fizyoterapistler ve teknikerlerimiz aracılığıyla uygulanmaktadır. Tedavi aşamasında hastaların tedaviye cevapları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi süresince yakından izlenmektedir. Fizyorad hafta içi 8.00- 18.00, cumartesileri 8.00-17.00 ‘ ye kadar 3 adet servis aracımızla hizmetinizdedir.

Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Sırakapılar Mah. 491 Sokak No: 23 DENİZLİ  
Telefon Tel:0 258 264 03 04
Fax Fax:0 258 241 03 02
E-Mail E-Mail:info@fizyorad.com

Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezi Nerede
Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi Rehabilitasyon, El Rehabilitasyonu, Spor Rehabilitasyou, Nörolojik Rehabilitasyon, Skolyoz Tanı ve Tedavisi, Ortopedik Rehabilitasyon, Dil ve Konuşma Sorunları ve Terapisi, Geriatrik Rehabilitasyon, Terapi Tedavileri, Klinik Masaj, Kupa Terapisi, Manuel Terapi, Dorn Terapi, Ergoterapi, Erkek Sağlığı Fizyoterapisi, Gebelik Rehabilitasyonu, Pediatrik Rehabilitasyon, Ozon Tedavisi, Hacamat Tedavisi, Sülük Tedavisi, PRP, Kuru İğneleme ve Kinezyolojik Bantlama, Enjeksiyon Tedavileri
Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezi Doktorları
Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -