Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi

2008 yılından bu yana faaliyet gösteren Yedikule Psikiyatri Merkezi’nin yan kuruluşu RUBİ SAĞLIK TIP MERKEZİ ( SGK Anlaşmalı Psikiyatri Merkezi Beylikdüzü/ İstanbul) 11 Haziran 2014 te hasta kabulüne başlamıştır. Temel olarak Yetişkin Psikiyatrisi – Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi – Yetişkin Psikolojisi ve Çocuk Psikolojisi alanlarında SGK Anlaşmalı Psikiyatri hizmeti vermek amacıyla açılmıştır. Eğitimini aldığımız işin en iyisini yapmaya çalışan bir kuruluşuz. Kurumumuz bünyesindeki tüm hizmet alanlarının oluşumda ve düzenlenmesinde , beraber olmaktan her zaman gurur duyduğumuz tüm personelimizin çalışmalarının izlerini görebilirsiniz. Yıllar önce başlayan çalışmalarımızın sonucunda elde edilen tecrübelerimizi , bu kurumumuzda da sizlerle paylaşmak amacıyla ,hala geçerliliğini koruduğunu düşündüğümüz hizmet grafiğine sadık kalarak faydalı olmayı hedeflemekteyiz.
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Barış Mah. Samsun Cad. REA İş Merkezi No:37/A (Beylikdüzü Fiat/ Birmot arkası) Beylikdüzü – İSTANBUL
Telefon Tel:(0212) 872 82 92 (0212) 872 60 61 0 530 321 65 25
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@rubisaglik.com
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi Nerede
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Psikiyatri, Çocuk Psikiyatrisi, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi Doktorları
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -