Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi

Bölgemizin sağlık sorunlarının çözümünde temel ve birincil sağlık kuruluşu olup, takiben tüm İstanbul genelinde güzide ve itibarli bir sağlık müessesesi olmak asli hedefimizdir.Nitelikli uzman kadrolarımız ve sağlık ekibimizle; tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmetleri uygulamalarında etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, din, dil, ırk ve cinsiyet gözetmeksizin, kaliteli hizmet sunmak ve tıp teknolojisindeki yeniliklere açık olmaktır.
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı No: 5 Beylikdüzü / İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 866 80 80
Fax Fax:0 (212) 866 80 81
E-Mail E-Mail:info@medilife.com.tr
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi Nerede
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi Randevu Alma
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Çocuk Kliniği, Acil Servis Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağrı Tedavisi, Aile Hekimliği, Ambulans Hizmetleri, Anestezi ve Reanimasyon, Ayak Sağlığı ve Bakımı, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Check Up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), El Cerrahisi ve Microcerrahi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Kl.Mikrobiyoloji, Erişkin Yoğun Bakım (ICU), Estetik ve Güzellik Birimi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji (Endoskopi Lab.), Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları, Laboratuvar, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Nöbetçi Hekim, Nöroloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahi), Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Saç Ekimi (Medilife Bağcılar Hastanesi), Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım (NICU)
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi Doktorları
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -