Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu’nun ilk Cerrahi Tıp Merkezi olan Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi; 2006 yılından bu yana, uzman hekim kadrosu ve gelişmiş tıp teknolojisinin sunduğu tüm olanaklarla hizmet vermektedir. Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi hasta muayene, gözlem ve tetkik hizmetle yanı sıra, yatan hasta servisi ve ameliyathanesi ile 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunmaktadır. Merkezde 7 gün 24 saat çalışan bir acil servis bulunuyor. Bu servis, bir hastane acil servisinde olması gereken tüm özelliklere sahip. Ayrıca anne adaylarının konforlu ve rahat doğum yapabilmeleri için tüm olanaklar mevcut. 2500 m2’lik kapalı alanda, 4 katlı bina ve hasta otoparkı ile hizmet veren Merkezde; poliklinikler ve ameliyathanenin yanı sıra Acil Servis, Gözlem ve Resusitasyon Odası, Radyoloji Servisi, Biyokimya Laboratuvarı, Fizik Tedavi Servisi, Yata Hasta Servisi, Müdahale Odası ve Gözlem Odası, Bebek Bakım ve Emzirme Odası, Fototerapi, Alçı Odası, Enjeksiyon Odası ve Endoskopİ Ünitesi bulunmaktadır. Hasta için daha üst düzey tetkiklerin gerektiği durumlarda ise hasta, isteğine bağlı olarak Acıbadem Bakırköy Hastanesi ve International Hospital’a yönlendirilebiliyor.

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Beylikdüzü Barış Mah. Zafer Cad. No:2  
Telefon 0 (212) 853-5757
Fax
E-Mail

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Aile Hekimliği

-Anesteziyoloji

-Beslenme ve Diyet

-Check-Up Merkezi

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Deri Hastalıkları

-Dermatolojik Lazer Uygulamaları Merkezi

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Genel Cerrahi

-Göğüs Hastalıkları

-Göz Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz

-Podiatri

-Radyoloji

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -