Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. No: 9 Esenyurt / İSTANBUL (Beylikdüzü Bauhaus arkası)
Telefon Tel:444 5 748
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Bakım Ünitesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Anestezi ve Reanimasyon, Ameliyathane, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyetetik, Cildiye (Dermatoloji), Check Up, – Erişkin Check Up, – Çocuk Check Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Doğumhane, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, – Endoskopi, – Kolonoskopi, Göz Sağlığı ve Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, – Kısırlık, – Renkli Doppler Ultrasonografi, Kardiyoloji, – EKO, – EKG, – Holter, Kulak Burun Boğaz, – Odyoloji, – Timpanometri, Laboratuvar, – Biyokimya, – Mikrobiyoloji, – Patoloji, Medikal Estetik, – Epilasyon, – Cilt Bakımı, – Mezoterapi, – PRP, – Botox, – Dolgu, Nöroloji, – EEG – EMG, Ortopedi ve Travmatoloji, – Artroskopi, Radyoloji, – Emar ( Manyetik Rezonans), – Tomografi, – Dijital Röntgen, – Panoramik Röntgen, – Ultrasonografi, – Mamografi, Üroloji, – ESWL ( Taş Kırma )
Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -