Özel Sakarya Bilge Hastanesi

Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde aynı çatı altında, uygun ve ekonomik koşullarda tüm bölge insanımıza;Adapazarlılara sunmaktır.Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları ile hizmet vermektir.Özel Bilge Hastanesi olarak, Üstün nitelikli ekibimizle hasta memnuniyetini, saygınlığını ve güvenini sağlamadaki kararlılığımızla,Hizmeti her şeyin üstünde tutup en mükemmeli sunmadaki öncülüğümüzle,Halk için verimli çalışan ve nitelikli hizmet veren kurum-sal bir yapı haline gelmektir.

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Sakarya Bilge Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bankalar Caddesi Ağa Camii Karşısı No: 63 PK. 54100 Adapazarı / SAKARYA
Telefon (0-264) 274 41 22
Fax
E-Mail info@bilgehastanesi.com.tr

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Nerede
Özel Sakarya Bilge Hastanesi Randevu Alma
Özel Sakarya Bilge Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sakarya Bilge Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon

-Yoğun Bakım

-Acil Sağlık Hizmetleri

-Radyoloji

-Ameliyathane ve Doğum

-Yataklı Servis Ünitesi

-ESWL (Taş kırma) Ünitesi

-Biyokimyaa ve Hormon Laboratuvarı

-Endeskopi Ünitesi

Özel Sakarya Bilge Hastanesi Doktorları
Özel Sakarya Bilge Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -