Özel Sakarya Bilge Hastanesi

Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde aynı çatı altında, uygun ve ekonomik koşullarda tüm bölge insanımıza;Adapazarlılara sunmaktır.Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları ile hizmet vermektir.Özel Bilge Hastanesi olarak, Üstün nitelikli ekibimizle hasta memnuniyetini, saygınlığını ve güvenini sağlamadaki kararlılığımızla,Hizmeti her şeyin üstünde tutup en mükemmeli sunmadaki öncülüğümüzle,Halk için verimli çalışan ve nitelikli hizmet veren kurum-sal bir yapı haline gelmektir.
Özel Sakarya Bilge Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Sakarya Bilge Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bankalar Caddesi Ağa Camii Karşısı No: 63 PK. 54100 Adapazarı / SAKARYA
Telefon Tel:(0-264) 274 41 22
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@bilgehastanesi.com.tr
Özel Sakarya Bilge Hastanesi Nerede
Özel Sakarya Bilge Hastanesi Randevu Alma
Özel Sakarya Bilge Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sakarya Bilge Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sakarya Bilge Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sakarya Bilge Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Hemodiyaliz, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Yoğun Bakım, Acil Sağlık Hizmetleri, Radyoloji, Ameliyathane ve Doğum, Yataklı Servis Ünitesi, ESWL (Taş kırma) Ünitesi, Biyokimyaa ve Hormon Laboratuvarı, Endeskopi Ünitesi
Özel Sakarya Bilge Hastanesi Doktorları
Özel Sakarya Bilge Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -