Özel Batman Dünya Hastanesi

Bilimsel gelişmeler ve yeni uygulamalar ışığında, hasta ve çalışan güvenliğini ve memnuniyetini önemseyen, mesleki bilgi ve beceri ile donatılmış, sağlığın korunması, geliştirilmesi ve sürdürülmesinde bütüncül yaklaşımı benimsemiş sağlık profesyonelleri ile ulusal ve uluslar arası kalitede sağlık hizmeti sunmak.Uluslararası alanında modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek uzmanlaştığımız her alanda, bölgemize ve ülkemize sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilkleri gerçekleştirmeye, vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin daha iyi olmasını hedefleyen uluslararasıbir hizmet vermektir.
Özel Batman Dünya Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Batman Dünya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çamlıtepe Mahallesi, T.P.A.O Bulvarı No:184 Merkez/Batman
Telefon Tel:444 99 72
Fax Fax: 0488 221 18 88
E-Mail E-Mail:iletisim@obdh.com.tr
Özel Batman Dünya Hastanesi Nerede
Özel Batman Dünya Hastanesi Randevu Alma
Özel Batman Dünya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Batman Dünya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Batman Dünya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Batman Dünya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Tıbbi Genetik, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, ESWL, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Batman Dünya Hastanesi Doktorları
Özel Batman Dünya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -