Batman Bölge Devlet Hastanesi

Hasta güvenliğini ve memnuniyetini önemseyen , teknolojik ve çağdaş uygulamalar ile hastalıkların teşhis ve tedavilerini doğru, etkili ve zamanında sunmak, sonuçlarını izlemek ve değerlendirmektir.Eğitimli ve teknolojiyi ustaca kullanan saygın kadrosu ile kaliteli sağlık hizmeti sunarak hastalarınca tercih edilen uygulamalarıyla diğer hastanelere örnek hastane olmak.
Batman Bölge Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Batman Bölge Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Gültepe Mahallesi Eflatun Caddesi No:1 Merkez, BATMAN
Telefon Tel:0 488 221 30 66
Fax 0 488 221 30 64
E-Mail E-Mail:batmandhs5@saglik.gov.tr
Batman Bölge Devlet Hastanesi Nerede
Batman Bölge Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Batman Bölge Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Batman Bölge Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Algoloji, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Psikiyatri, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Gastroentroloji Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Üroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi Servisi, Çocuk Cerrahi Servisi, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi Servisi, Dahiliye Servisi-1, Dahiliye Servisi-2, Enfeksiyon Hastalıkları Servisi, Fiziksel Tedavi Servisi 1, Genel Cerrahi Servisi 1, Genel Cerrahi Servisi 2, Göğüs Cerrahi Servisi, Göğüs Hastalıkları Servisi, Göz Hastalıkları Servisi, Hematoloji(Erişkin) Servisi, Kardiyoloji Servisi, KBB Servisi, Nefroloji Servisi, Nöroloji Servisi, Ortopedi Servisi 1, Ortopedi Servisi 2, Palyatif Bakım Merkezi Servisi, Plastik Cerrahi Servisi, Psikiyatri Servisi, Talesemi Servisi, Üroloji Servisi, Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, Dahili Yoğun Bakım Ünitesi 1 (2.Basamak), Dahili Yoğun Bakım Ünitesi 2 (1.Basamak), Dahili Yoğun Bakım Ünitesi 3 (3.Basamak), Genel Yoğun Bakım Ünitesi (3.Basamak), Koroner Yoğun Bakım Ünitesi(2.Basamak), Koroner Yoğun Bakım Ünitesi(1.Basamak), KVC Yoğun Bakım Ünitesi (3.Basamak), ERCP, KBRN, Madde Bağımlılığı Ayakta Tedavi Merkezi, Kalp Merkezi, Nükleer Tıp, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Yoğun Bakım, Evde Sağlık Hizmetleri, Diyaliz Merkezi, Tıbbi Onkoloji ve Kemoterapi Hizmetleri, Acil Servis
Batman Bölge Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -