Özel Farabim Hastanesi

reklam
Özel Farabim Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Farabim Hastanesi, Batman şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Farabim Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Özel Farabim Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Farabim Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:D.Bakır Cad. Atatürk Bulvarı No:26
TelefonTel:0 (488) 215-6064
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Farabim Hastanesi Nerede
Özel Farabim Hastanesi Randevu Alma
Özel Farabim Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Farabim Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Farabim Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Farabim Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye),İç Hastalıkları (Dahiliye),Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Kardiyoloji,Genel Cerrahi,,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Radyoloji,Acil,Yeni Doğan Yoğun Bakım,Yoğun Bakım
Özel Farabim Hastanesi Doktorları
Özel Farabim Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Emsey Hastanesi - Özel Remedy Hospital - Özel Pendik Bölge Hastanesi - Özel Pendik Şifa Hastanesi - Özel Mehmet Toprak Hastanesi - Özel Maltepe Bölge Hastanesi - Özel Küçükyalı Delta Hospital - Özel Rumeli Hastanesi - Özel İstanbul Hospital - Özel Halkalı Kent Hastanesi -