Özel Batman Hastanesi

Kaliteli tedavi hizmeti sunmak ve toplumda sürdürülebilir sağlıklı yaşama katkı sağlamak.Batmanda sağlık hizmetlerinde öncü ve referans olmak.
Özel Batman Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Batman Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Turgut Özal Bulvarı No:293 MERKEZ/BATMAN
Telefon Tel:(488) 214 70 77 – 214 70 12 – 214 60 88 – 214 90 33 – 214 70 63
Fax Fax:(488) 214 53 00
E-Mail E-Mail:info@batmanhastanesi.com
Özel Batman Hastanesi Nerede
Özel Batman Hastanesi Randevu Alma
Özel Batman Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Batman Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Batman Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Batman Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ambulans Hizmetleri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar Hizmetleri, Ortopedi
Özel Batman Hastanesi Doktorları
Özel Batman Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -