Özel Zilan Hastanesi

Hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, tıp etiği ilkelerinden ödün vermeden, seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ulusal ve uluslar arası standartlarda yasal gerekliliklere uygun hizmet sunmak.Toplum değerlerine saygılı hizmet yaklaşımıyla modern tıbbın imkanlarını kullanarak yüksek kalite standartlarında hizmet sunan bir kuruluş olmak.
Özel Zilan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Zilan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Pınarbaşı Mah. Mahatma Gandi Bulvarı Aydın Arslan Cad. No:27 Merkez – Batman
Telefon Tel:0(488) 213 33 00 – 0(488) 212 01 02
Fax Fax:0(488) 213 33 01
E-Mail E-Mail:info@zilanhastanesi.com
Özel Zilan Hastanesi Nerede
Özel Zilan Hastanesi Randevu Alma
Özel Zilan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Zilan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Zilan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Zilan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AMBULANS HİZMETLERİ, ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYETİSYEN, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÜNİTESİ, ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ, FİZİKSEL TEDAVİ VE REHABİLİSTASYON, GENEL CERRAHİ ÜNİTESİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ÜNİTESİ, KARDİYOLOJİ, KLİNİK BİYOKİMYA LABORATUVAR, KORONER ANJİYOGRAFİ VE YOĞUNBAKIM, KULAK BURUN BOĞAZ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ, PATALOJİ, PSİKİYATRİ, RADYOLOJİ ÜNİTESİ, ÜROLOJİ
Özel Zilan Hastanesi Doktorları
Özel Zilan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -