Özel İstanbul Şafak Hastanesi

Çağdaş altyapısı ve en son teknolojiyi kullanan deneyimli ekibi ile uluslar arası sağlık standartlarını benimseyen, tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık hizmetlerine de önem veren, bölgemizde ve Türkiye’de saygın, referans bir sağlık kuruluşu olmak.Sağlıklı bir toplum anlayışı ile hasta memnuniyeti odaklı, yüksek kalitede nitelikli sağlık hizmetini, tıbbi etik değerler çerçevesinde, ekonomik olarak sunmaktır.Sağlıklı bir toplum anlayışı ile hasta memnuniyeti odaklı, yüksek kalitede nitelikli sağlık hizmetini, tıbbi etik değerler çerçevesinde, ekonomik olarak sunmaktır.
Özel İstanbul Şafak Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Şafak Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Eski Edirne Asfaltı, 255. Sk. No:16 Gaziosmanpaşa / İstanbul
Telefon Tel:(0212) 614 56 56
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@istanbulsafak.com
Özel İstanbul Şafak Hastanesi Nerede
Özel İstanbul Şafak Hastanesi Randevu Alma
Özel İstanbul Şafak Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Şafak Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Şafak Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Şafak Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Diyaliz, El ve Mikro Cerrahi, Erişkin Yoğun Bakım, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Psikiyatri, Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel İstanbul Şafak Hastanesi Doktorları
Özel İstanbul Şafak Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -