Özel Şafak Diyaliz Merkezi

Çağdaş altyapısı ve en son teknolojiyi kullanan deneyimli ekibi ile uluslar arası sağlık standartlarını benimseyen, tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık hizmetlerine de önem veren, bölgemizde ve Türkiye’de saygın, referans bir sağlık kuruluşu olmak.Sağlıklı bir toplum anlayışı ile hasta memnuniyeti odaklı, yüksek kalitede nitelikli sağlık hizmetini, tıbbi etik değerler çerçevesinde, ekonomik olarak sunmaktır.

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Şafak Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Eski Edirne Asfaltı, 255. Sk. No:16 Gaziosmanpaşa / İstanbul  
Telefon (0212) 614 56 56
Fax
E-Mail info@istanbulsafak.com

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Şafak Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Şafak Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Şafak Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Şafak Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -