Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi

Avrupa Göz sizleri alanlarının en iyisi olan göz hekimleri ile bir araya getiriyor. Sizi dinleyen, son teknolojiye sahip cihazlarla sorununuzu araştırarak teşhis koyan hekimlerimiz, gözün 12 ayrı alt branşında, uzmanlaşmış oldukları alanlarda vakaları birlikte tartışarak sizlere en etkin ve doğru tedavi yöntemleri öneriyor. Tamamen göz ameliyatlarına özel dizayn edilmiş Avrupa Göz ameliyathanelerinde, en küçük göz ameliyatlarından en komplike, retina, kornea nakli, rekonstraktif göz cerrahilerine kadar tüm ameliyatların son teknolojiye sahip cihazlar ile yapılmasına olanak sağlayan eksiksiz cihaz zinciri bulunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden, sadece Sosyal Güvenlik Kurulu, Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüklerinin belirlemiş olduğu kuralları yerine getirerek duyarlı kurum tanımına da uygun çalışıyoruz. Bu uygunluğumuz sizlerin tercihleri ve teveccühleri ile de taçlandırılmaktadır.

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5  
Telefon Tel:0 (212) 633-0000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Nerede
Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Doktorları
Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -