Özel Ürorad Üroloji Merkezi

Ürorad Üroloji ve Radyoloji Merkezi 1997 Temmuz ayında kuruldu. Üroloji ve Radyoloji kelimelerinin ilk hecelerinden oluşan bu isim, gelişen görüntüleme tekniklerinin üroloji alanında hem tanıda hemde tedavide etkin bir şekilde kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Günümüzde tıbbi teşhis ve tedavide görüntüleme teknolojilerinin endoskopik incelemerin ve micro cerrahi tekniklerin uzman ellerde kullanılması ile noninvaziv veya minimal invaziv tedavi yöntemleri dünyada ve ülkemizde hızla gelişmektedir. Ürorad üroloji ve radyoloji merkezimizde tüm ürolojik hastalıkların teşhis ve tedavileri yapılmaktadır. Merkezimizde ses dalgaları ile böbek taşlarının kırılması tecrübeli teknik kadromuz ile başarı ile yapılmaktadır. İdrar torbasının fonksiyonlarının detaylı olarak araştırıldığı ürodinamik incelemeler her yaş grubunda başarı ile yapılmaktadır. Radyoloji bölümüzde prostat biosileri ve penil dopler incelemeleri gibi girişimsel radyolojik işlemler uygulanmaktadır. Mesleğinde uzman arkadaşlarımız ürolojik ve androlojik operasyonları başarı ile yapmaktadır. Tüm bu işlemleri yaparken etik ve insani değerlerden ödün vermemek bilimsellği ön planda tutmak Dünyada uygulanan tıbbi ürolojik teknolojileri hastalarımızla buluşturmak en önemli ilkelerimizdir.

Özel Ürorad Üroloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ürorad Üroloji Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Keçehatun Mah. Adnan Adıvar Cad.Emiralioğlu Apt. No: 24 Kat: 1-2  
Telefon (212) 589 95 51
Fax (212) 589 95 71
E-Mail info@urorad.com.tr

Özel Ürorad Üroloji Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Ürorad Üroloji Merkezi Nerede
Özel Ürorad Üroloji Merkezi Randevu Alma
Özel Ürorad Üroloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ürorad Üroloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ürorad Üroloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ürorad Üroloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Dermatoloji (Cildiye)

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Kardiyoloji

-Genel Cerrahi

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Radyoloji

-ESWL

-Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Ürorad Üroloji Merkezi Doktorları
Özel Ürorad Üroloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -