Özel Fatih Hastanesi

Kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz. Uzmanlaştırdığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmetiyle tanıştırmada öncü olma özelliğimizi sürdürüyoruz. Kalite Politikamız ise; . Hasta ve çalışan memnuiyetini sağlamak . Hasta ve yakınlarının haklarını korumak, tedavinin her aşamasında bilgilendirmek ve eğitmek . Tüm çalışanların katılımı ile sürekli ölçme ve iyileştirmeyi hedeflemek . Profesyonel kadrolar ile uluslararası düzeyde sağlık hizmeti vermek . Çağdaş teknolojiyi kullanarak bilimsel araştırmalarda öncü olmak, bilimsel, vicdani, etik ilkelerden ödün vermeden çalışmak . Sürekli eğitimi desteklemek ve çalışanların uluslararası kongre / seminer / yayınlara katılımını desteklemek . Kaliteli hizmeti uygun maliyetle sunmak.
Özel Fatih Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Fatih Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İskender Paşa Mah. Kıztaşı Cd. No:6 Fatih / İSTANBUL
Telefon Tel: 444 65 13
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ozelfatihhastanesi.com
Özel Fatih Hastanesi Nerede
Özel Fatih Hastanesi Randevu Alma
Özel Fatih Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fatih Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fatih Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fatih Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Üroloji, Yetişkin ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, K.B.B.
Özel Fatih Hastanesi Doktorları
Özel Fatih Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -