Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi

Merkezimizde 30 yıldır gastrointentinal sistem (üst ve alt) endoskopileri video endoskopi yöntemiyle yapılmaktadır. Teşhise giden zaman kaybını önlemek için en kısa sürede sonuca ulaşmayı hedeflemekteyiz. Merkezimizde tıbbi etik kurallar ön planda olup, ticari gaye güdülmemektedir ve hastalarımıza kolaylıklar sağlanmaktadır.

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Millet Cad. No:21/1 D:4 Fatih  
Telefon 0 (212) 633-4463
Fax
E-Mail

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Nerede
Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Randevu Alma
Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Cerrahi

Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi Doktorları
Özel Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -