Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği

Medipol Üniversitesi Vatan Klinikleri SGK anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. Yavuz Sultan Selim anısına bir külliyeye bağlı olmaksızın Kanuni Sultan Süleyman tarafından yapılan medrese, 1918 yılında aşhane, 1968’den 1980’li yılların başına kadar Türk Hat Sanatları Müzesi olarak hizmet vermiştir. 1990’lı yıllardan itibaren Şadiye Hatun Tıp Merkezi olarak hizmet sunulan külliyede günümüzde Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği Hakkında İçerikler
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği İletişim Bilgileri
Adres Adres:Vatan Cad. Halıcılar Köşkü Sk. No:11 Aksaray, Fatih-İstanbul
Telefon Tel:02126311522
Fax Fax:02125212783
E-Mail E-Mail:infovatan@medipol.edu.tr
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği Nerede
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği Randevu Alma
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Endoskobi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları-Astım Alerji, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB Hastalıkları, Laboratuvar, Laboratuvar Sonuçları, Nöroloji, Radyoloji
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği Doktorları
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -