Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi

Kliniğimizde mükemmel tıbbi hizmetin yanı sıra hem fiziksel hem de duygusal olarak bizim hastaları canlandırmak için sıcak ve samimi bir atmosfer sunuyoruz. Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi 2005 yılında Diaverum tarafından açılmış ve 30 diyaliz istasyonu bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ekranları ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tüm hastalar için ücretsiz yemek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 46.Sk No:120/D Mim Plaza Esentepe-Karabağlar İzmir  
Telefon 0 (232) 285-4549
Fax
E-Mail

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Dokuz Eylül Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -