Özel Avrupa Tıp Merkezi

Avrupa Tıp Merkezi, bulunduğu bölgede var olan özel ve kamu hastanelerine alternatif olarak kurulmuş, hastalarına yaklaşımda samimiyeti ve sağlık etiğini benimsemiş bir kurumdur. Alanında tecrübeli sağlık ekibi ile, hastalarımızın tedavileri için gereken teknolojik imkanlarımızın yanında, kendilerine, evlerinde olmanın konforunu sunmayı ilke edinmiştir.‘’Burada Sağlığınız Önemli ‘’ sloganıyla ,modern tıbbın gereklerine bağlı kalıp, sürekli ilerleme ilkesiyle ,etik değerlerden ödün vermeden, hızlı, kesintisiz ve ekonomik sağlık hizmeti vermeyi hedefliyoruz.
Özel Avrupa Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Avrupa Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İnönü Mah. Doğan Araslı Cad. No : 114 ESENYURT / İSTANBUL
Telefon Tel:0 212 699 30 00
Fax Fax:0 212 699 30 00
E-Mail E-Mail:info@avrupahastanesi.net
Özel Avrupa Tıp Merkezi Nerede
Özel Avrupa Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Avrupa Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrupa Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avrupa Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrupa Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Ünitesi, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Check-Up Hizmetleri, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıklar), Diş ve Diş Eti Hastalıkları, Endoskopi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji – Görüntüleme Hizmetleri, Tıbbi Laboratuvar
Özel Avrupa Tıp Merkezi Doktorları
Özel Avrupa Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -