Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Armedica Göz Merkezi Osman Gazi Mah Aşıroğlu Cad. No:74 /A Darıca adresinde ikamet etmektedir. 2008 yılından beri faaliyet gösteren merkezimiz 2009 yılında Prof Dr Gülay Güllülü tarafından devralınarak daha teknolojik ve bilimsel bir ortamda, alanında uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü sağlık personeliyle birlikte hastalarına kendilerini güvende hissettikleri kaliteli hizmet sunmaktadır. Özel Armedica Göz Merkezi 6 katlı 1000 m2 kapalı alana sahip olup Tuzla – Darıca – Bayramoğlu – Gebze ve Dilovası hattında bulunan tek göz hastalıkları dal merkezidir. Göz hastalıkları konusunda tam donanımlı olan merkezimiz Prof Dr Gülay Güllülü’ nün yönetiminde 3 tam zamanlı ve 1 kısmi zamanlı göz hastalıkları, 2 anestezi ve reanimasyon ve 1 iç hastalıkları uzman kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Kendi alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu ile detaylı göz tetkikleri ve cerrahi işlemler tam teşekküllü ameliyathanesinde gerçekleştirmektedir. Diğer taraftan merkezimizde tıp bilimindeki ve tıp teknolojisindeki yenilikler dikkatle izlenmekte, en ileri teknoloji ve cihazlar süratle hizmete konulmaktadır. Amacımız modern ve kaliteli göz sağlığı hizmetini en hızlı, doğru ve en uygun koşullarda halkımıza sağlamaktır. Bu bağlamda bütün sosyal güvenlik kuruluşları mensuplarına (SGK’lılar), özel sigortalara mensup olanlara özenle teşhis, tedavi ve ameliyat hizmeti verilmektedir.

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Osmangazi Mah. Aşıroğlu Cad. No:76/A (Kuş Cenneti Karşısı)  
Telefon 0 (262) 654-2124
Fax
E-Mail

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-KATARAKT AMELİYATLARI

-RETİNA HASTALIKLARI

-OKÜPLASTİK CERRAHİ VE GÖZ ESTETİĞİ

-GLOKOM TEDAVİSİ

-ŞAŞILIK AMELİYATLARI

-LAZER

-ÇOCUK GÖZ SAĞLIĞI

-KORNEA

-KIRILMA KUSURLARI

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -