Özel Hospital Park Darıca Hastanesi

Ülkemiz ve bölge halklarının yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile sürekli gelişmek, geliştirmek üzere; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst kalitede sunmak, Uygun ekonomik koşullarda, ihtiyaç duyan tüm toplumlara sağlık hizmeti sunmak, Sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, İçindeki insan sevgisi sürekli artan, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, hekimler-sağlık uzmanları-destek hizmetlerinden oluşan ekipleri desteklemektir.Türkiye’nin; Kaliteli sağlık hizmeti sunan, insan odaklı yaklaşımı benimseyen öncü uygulamaları ile sadece bölgesinin değil Türkiye’nin lider sağlık grupları arasında olmak.
Özel Hospital Park Darıca Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Hospital Park Darıca Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bayramoğlu Mah Fatih Sultan Mehmet Cad No :138 Bayramoğlu/Darıca
Telefon Tel:444 3 703
Fax Fax:0 262 654 11 27
E-Mail E-Mail:kurumsal@buyukanadolu.com.tr
Özel Hospital Park Darıca Hastanesi Nerede
Özel Hospital Park Darıca Hastanesi Randevu Alma
Özel Hospital Park Darıca Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hospital Park Darıca Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Hospital Park Darıca Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hospital Park Darıca Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahi/Nöruşirürji, Biyokimya, Check-up, Cildiye, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji ve Kozmetik Merkezi, Diyabet Polikliniği, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Erişkin Yoğun Bakım, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakımı
Özel Hospital Park Darıca Hastanesi Doktorları
Özel Hospital Park Darıca Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -