Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi

Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kartaltepe Mahallesi, Yeşil Adalı Sokak, Bakırköy/İstanbul No:3 daire 2 (Biçen Market karşısı)
Telefon Tel:0583 77 57
Fax Fax:0660 95 00
E-Mail E-Mail:info@apikal.net
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi Nerede
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi Randevu Alma
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ekokardiyografi, Efor Testi, Ritim Holter, Tansiyon Holter, EKG, Kalp Pili Uygulaması, Koroner Anjiyografi, Koroner By-pass, Periferik Anjiyografi, Miyokard Perfüzyon Sintigrafisi (MPS), TRANSÖZEFAGEAL EKOKARDİYOGRAFİ, Eforlu Elektrokardiyografi, Kardiyoloji Muayesinesi, Evde Kardiyoloji Hizmetleri
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi Doktorları
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -