Özel Güven Üroloji Merkezi

Müşteri memnuniyetinin önemini ilke edinen merkezimizde hijyene de son derece önem verilmektedir.EMD marka E1000 model C kollu Floroskopi ESWL cihazı ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz. Avrupa yakasında hasta kabul sayısı en çok ve tedavi sonucu en başarılı olan bir merkeziz.’5000’i aşan, başarıyla sonuçlandırdığımız tedavi tecrübemiz bulunmaktadır.SGK’dan yapılan denetimler sonucu kurallara uygun olarak çalıştığımız teftiş defterine de yazılı olarak belirtilmiştir. İstanbul’un dört bir yanından ulaşımı kolay (deniz otobüsü, tren,metrobüs, otobüs vb.) merkezimizde, kendinizi evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz, güleryüzlü, samimi bir hizmet verilmektedir. Taş Hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile(röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi vs) bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir. EMD marka Floroskopi sistemi ile çalışan ESWL cihazımızın konforunu yaşayın. Özel Güven Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.
Özel Güven Üroloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Güven Üroloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kartaltepe Mah. Teyyareci Hayrettin Sok. No:14/2 Bakırköy/İSTANBUL
Telefon Tel:(0212) – 660 38 08 – (0212) – 660 38 09
Fax Fax:(0212) – 561 22 78
E-Mail E-Mail:info@guventaskirma.com
Özel Güven Üroloji Merkezi Nerede
Özel Güven Üroloji Merkezi Randevu Alma
Özel Güven Üroloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Güven Üroloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Güven Üroloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Güven Üroloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız, Diş Sağlığı ve Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check Up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefroloji, Çocuk Nöroloji, Çocuk Romatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları, Damar Cerrahisi, Dermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Evde Bakım, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Gastroenteroloji Cerrahisi, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, İmmünoloji ve Allerji Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Karaciğer, Pankreas, Safra Kanalı Cerrahisi, Kardiyoloji, Kat Hekimliği, Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi, Laboratuvar, Medikal Onkoloji, Meme ve Endokrin Cerrahi, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Obezite ve Metabolik Cerrahi, Odyoloji (İşitme – Denge) ve Konuşma, Organ Nakli Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Tüp Bebek Merkezi, Üroloji, Yenidoğan İşitme Referans Merkezi, Yenidoğan ve Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel Güven Üroloji Merkezi Doktorları
Özel Güven Üroloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -