Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi

BNM 1995 yılında kurulmuş özel bir dal merkezidir. Merkezimizde, nörolojik ve nöropsikiyatrik hastalıkların tanı ve tedavilerine yönelik sağlık hizmetleri verilmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne kadar ilkelerimiz kanıta dayalı, bilimsel, etik, yeterli ve güler yüzlü sağlık hizmeti üretmek olmuştur. İlkelerimizi korumak yönündeki dikkat ve çabalarımız merkezimize hasta gönderen doktorların ve merkezimizden hizmet almış hastaların ve yakınlarının bize olan güvenlerinin bu güne kadar sürmesinin temelini oluşturmuştur. BNM’ye başvuran hastaların önemli bir bölümünü genellikle diğer merkezler, hastaneler ve kurumlarda çalışan doktorlar tarafından nöroloji konsültasyonu, nörolojik hastalıkların tedavilerinin planlanması ve yürütülmesi, elektromiyografi (EMG), elektroensefalografi (EEG), video-EEG monitörizasyonu, polisomnografi (PSG), nöropsikiyatrik değerlendirme gibi ileri nörolojik incelemeler için gönderilen hastalar oluşturmaktadır.

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Vankulu Sokak. Uğurlu Konakları. No: 6 B Blok. D:1-2 Bakırköy / İstanbul  
Telefon 0 (212) 570-7870-71
Fax
E-Mail bilgi@norolojimerkezi.com

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Nerede
Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Randevu Alma
Özel Bakırköy Nöroloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bakırköy Nöroloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Nöroloji

-EEGEMG

-Uyku Testi – Polisomnografi(PSG)

-VEP

-SEP

-BAEP

-MEP

-Nöroşirürji

-Laboratuvar

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Doktorları
Özel Bakırköy Nöroloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -