Özel Yaşar Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarınıda kapsayan, uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Yaşar Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yaşar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bakırköy İncirli Caddesi No:22 Bakırköy/İstanbul
Telefon Tel:(0212) 543 51 51, (0212)543 26 41
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ozelyasarhastanesi.com
Özel Yaşar Hastanesi Nerede
Özel Yaşar Hastanesi Randevu Alma
Özel Yaşar Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yaşar Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yaşar Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yaşar Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji(Cildiye), Dahiliye(İç Hastalıkları), Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Radyoloji, Anesteziyoloji, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Üroloji, Kadın Hastalıkları, Medical Estetik Ve Saç Ekimi, Sigara Bırakma Birimi, Ağız Ve Diş Sağlığı, Diyet Ve Beslenme, Acil Servis, Laboratuvarlar, Endoskopi Birimi, Böbrek Taşı Kırma(ESWL), Topuk Dikeni Ağrısı Tedavisi(ESWT)
Özel Yaşar Hastanesi Doktorları
Özel Yaşar Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -