Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kasım 2005 tarihinden bu yana Bakırköy’de fizik tedavi – rehabilitasyon alanında hizmet vermekteyiz. Yedi katlı modern binamızda uzman hekimler ve fizyoterapistlerimizle gelişmiş teknoloji eşliğinde, dünya standardında tedavi olanaklarını sizlere sunmaktayız. Sıcak atmosferimiz ve güleryüzlü personelimizle hareketlerinize özgürlük, yaşantınıza sağlık katmayı hedeflemekteyiz.

Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Zuhuratbaba Mah. Şükran Çiftliği Sk. No 29 Bakırköy / İSTANBUL
Telefon Tel:0 (212) 543 42 43
Fax Fax:0 (212) 583 32 46
E-Mail E-Mail:info@fizyorom.com

Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede
Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu Alma
Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ampute Rehabilitasyonu, Beyin Felci – İnme, Bölgesel Ağrılar, Bölgesel Enjeksiyonlar, El Yaralanmaları, Kas,Tendon, Periferik Sinir Yaralanmaları Sonrası Rehabilitasyon, Kırık ve ortopedik cerrahi sonrası rehabilitasyon, Metabolik Kemik Hastalıkları, Omurilik Yaralanmaları, Osteoartrit – Kireçlenme, Osteoporoz – Kemik Erimesi, Polio – Çocuk Felci, Romatizmal Hastalıklar, Skolyoz – Omurga Eğrilikleri, Spor Yaralanmaları, Yumuşak Doku Romatizmaları, Bel Egzersizleri, Boyun Egzersizleri, Omuz Egzersizleri, Diz Egzersizleri, Kalça Egzersizleri, Topuk Dikeni Egzersizleri
Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları
Özel Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -