Özel Antakya Akademi Hastanesi

Sağlık alanında Dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden,konularında uzman,güvenilir çalışanlarımızla,doğru tanı doğru tedavi ilkesi ile etik değerlere bağlı kolay ulaşılabilir,Uluslar arsı standartlarda kaliteli sağlık hizmeti vererek hasta memnuniyeti sağlamak.Sağlık sektöründe,bölgenin Lider,referans hastanesi olup,uluslar arası saygın sağlık kurumları içinde yer almak.
Özel Antakya Akademi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Antakya Akademi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İskenderun yolu üzeri 1. km. Antakya/HATAY
Telefon Tel:0 326 229 29 29
Fax Fax:0 326 221 21 21
E-Mail E-Mail:…
Özel Antakya Akademi Hastanesi Nerede
Özel Antakya Akademi Hastanesi Randevu Alma
Özel Antakya Akademi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Antakya Akademi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Antakya Akademi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Antakya Akademi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, ESWL, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Antakya Akademi Hastanesi Doktorları
Özel Antakya Akademi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -