Özel Doğu Akdeniz Hastanesi

Temel değerlerimiz çerçevesinde, bilimsel temellere dayalı olmak ve profesyonelliği elden bırakmamak koşulu ile; Hastanemize gelen her bireyin yaşam kalitesini yükseltmek, Bilgilendirmeye özen göstererek sağlık konusunda bilinçlilik düzeyini artırmak, Öncelikle koruyucu devamında ise iyileştirici sağlık hizmetlerini en üst düzeyde ve mümkün olabilen en ekonomik koşullarda sunmaktır.Gerçekleştirdiği çalışmalarla fark yaratarak, sağlık alanına katkıda bulunmaktır. Değerler sistemine dayalı yaklaşımlarıyla sektörde model olabilmektir. “Müşteri” den ziyade insan odaklı yaklaşımlarıyla, tüm paydaşlarını süreçlere dahil etmek ve ortak başarıya ulaşmaktır. Tüm paydaşlarımızla birlikte gelişmek, birlikte büyümek ve birlikte onurlanmaktır. Örnek gösterilen ve tercih edilen bir kurum olmaktır. Bütün çalışmalarıyla sağlık sektöründe lider olmakla birlikte, hizmet almak için gelmeye de “DEĞER” bir hastane olmaktır.
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Akdeniz Mah. Turunçlu Cad. No:85 Defne / HATAY
Telefon Tel:0 326 223 71 71
Fax Fax:0 326 223 79 00
E-Mail E-Mail:info@ozeldoguakdenizhastanesi.com.tr
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi Nerede
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi Randevu Alma
Özel Doğu Akdeniz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doğu Akdeniz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Diyetisyen, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi Doktorları
Özel Doğu Akdeniz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -