Özel Defne Hastanesi

2008 Yılında, Hatay’da kurulan Defne Hastanesi sağlık sektörüne damgasını vurmuş. Bölgemizin en büyük hastanesidir. 6400 metrekare açık 14100 metrekare kapalı olan 7 katta hizmet veren bir hastanedir. Defne Hastanesi, modern çağın sistemleriyle donatılmış, mimari ve teknoloji olarak akıllı bina sistemine sahip. Görüntüleme (Radyoloji) de yaptığı teknolojik yatırımla PACKS sistemini kurmuş kocaman filmlerle hastanın hastane koridorlarında gezmesini engellemiş hastalara yurt içi hatta yurtdışı istedikleri merkezde konsültasyon şansı yaratmıştır. Hastane; 5 yıldızlı otel kalitesinde dizayn edilen konforlu odalarda hastalarına hizmet vermektedir. Bina alt yapısı, mimarisi ve üstün teknolojik donanımı, bilgili ve deneyimli kadrosuyla akreditasyon standartlarında büyük bir sağlık kuruluşu olan, Defne Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği Kalite Kriterlerine göre yapılan değerlendirmede 877 puanla A sınıf Hastane olma hakkını kazandı. Bu Puanla Hastanemiz Türkiye genelinde ilk 34 Hastane arasına girmeyi başardı. Defne Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkileri hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsiyor. Bu doğrultuda, idari ve medikal alanında tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlıyor. Defne hastanesi sağlık hizmeti ile de Bölge ekonomisine ciddi bir katkı sağlamış çalıştırdığı personel sayısı ile ekonomik bir değer yaratmıştır.
Özel Defne Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Defne Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Adres:Uğur Mumcu Cd, 31030 Hatay Merkez/Hatay
Telefon Tel:(0326) 221 11 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ozeldefnehastanesi.com
Özel Defne Hastanesi Nerede
Özel Defne Hastanesi Randevu Alma
Özel Defne Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Defne Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Defne Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Defne Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cildiye (Dermotoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye (İç Hastalıkları), Endokrinoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyonu, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Medikal Onkoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Üroloji (Bevliye)
Özel Defne Hastanesi Doktorları
Özel Defne Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -