Özel Antakya Göz Hastanesi

Gurur duyulan huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamı, hasta odaklı kurum kültürü beklentinin ötesinde kaliteli hizmeti ile öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.Bilimsel, vicdani, etik ilkelerden ödün vermeden; açık dürüst ,güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak Sürekli eğitim ,ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği olmaktır. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini aynı zamanda en uygun fiyatlarla sunmak ,toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunmaktır.
Özel Antakya Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Antakya Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kuyulu Mah. Örgü Cad. no:12 Antakya/Hatay
Telefon Tel:0 326 216 14 47
Fax Fax:0 326 213 99 00
E-Mail E-Mail:info@antakyagozhastanesi.com
Özel Antakya Göz Hastanesi Nerede
Özel Antakya Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Antakya Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Antakya Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Antakya Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Antakya Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kontak Lens, Retina Muayenesi, Keratokonus Muayenesi, Göz Nezlesi, Renk Körlüğü, Göz Muayenesi, Presbiyopi Muayenesi, Glokom (Göz Tansiyonu), Multifokal Göz İçi Mercek, Glukom Ameliyatı, Dekolman Ameliyatı, Katarakt Ameliyatı, Refraktif Cerrahisi, Şaşılık Ameliyatı, Excimer Laser, Vitreo Retinal Cerrahi, Kornea Topografisi, OCT (Optik Koherens Tomografi)
Özel Antakya Göz Hastanesi Doktorları
Özel Antakya Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -